Source Code Editor (8.x-1.3) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Username
hi: प्रयोक्ता का नाम

en: Development
hi: उद्विकास

en: File
hi: फ़ाइल

en: Size
hi: आकार

en: Password
hi: कूटशब्द

en: Host
hi: होस्ट

en: Advanced
hi: विकसित

en: Port
hi: पोर्ट

en: About
hi: के बारे में
