Source Code Editor (8.x-1.3) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Username
is: Notendanafn

en: Development
is: Þróun

en: File
is: Skrá

en: Size
is: Stærð

en: Password
is: Lykilorð

en: Host
is: Vél

en: Advanced
is: Ítarlegt

en: About
is: Um
