Scene (1.0.0-beta1) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Pages
de: Seiten

en: Local
de: Lokal

en: About
de: Über

en: Basic usage
de: Grundlagen der Bedienung

en: Minimized
de: Minimiert

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: All pages except those listed
de: Alle Seiten außer den angegebenen

en: Only the listed pages
de: Nur die aufgelisteten Seiten
