Scene (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Pages
cs: Stránky

en: Local
cs: Místní

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: All pages except those listed
cs: Všechny stránky kromě uvedených

en: Only the listed pages
cs: Jen uvedené stránky
