Scene (1.0.0) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: About
my: အကြောင်း

en: All pages except those listed
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမှလွဲ၍ ကျန်စာမျက်နှာများ

en: Only the listed pages
my: စာရင်းလုပ်ထားသောစာမျက်နှာမျှသာ
