Scene (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Pages
sv: Sidor

en: Local
sv: Lokal

en: About
sv: Om

en: Uses
sv: Använder

en: All pages except those listed
sv: Alla sidor förutom de angivna

en: Only the listed pages
sv: Enbart de angivna sidorna
