Scene (1.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Pages
ar: الصفحات

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: All pages except those listed
ar: كل الصفحات باستثناء تلك المدرجة في القائمة

en: Only the listed pages
ar: فقط الصفحات المدرجة في القائمة
