Scene (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Pages
fi: Sivut

en: Local
fi: Paikallinen

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: All pages except those listed
fi: Kaikki paitsi listatut sivut

en: Only the listed pages
fi: Vain listatut sivut
