Scene (1.0.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Pages
hu: Oldalak

en: Local
hu: Helyi

en: About
hu: Leírás

en: Minimized
hu: Tömörített

en: Uses
hu: Használat

en: All pages except those listed
hu: Minden oldal, kivéve a listában szereplők

en: Only the listed pages
hu: Csak a listában szereplő oldalak

en: URL Visibility
hu: Webcím láthatóság
