Scene (1.0.1) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Pages
vi: Trang

en: Local
vi: Cục bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: All pages except those listed
vi: Tất cả các trang, trừ các trang dưới đây

en: Only the listed pages
vi: Chỉ các trang dưới đây
