Scheduled Executable (2.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Group
sv: Grupp

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: Key
sv: Nyckel

en: Changed
sv: Ändrad

en: Target entity type
sv: Mål för objektstyp

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin
