Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Group
bo: ཁག

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Key
bo: གནད་ཚིག

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
