Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Group
el: Ομάδα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Key
el: Κλειδί

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Target entity type
el: Τύπος οντότητας προορισμού
