Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Group
id: Grup

en: Default
id: Bawaan

en: Created
id: Dibuat

en: Key
id: Kunci

en: Changed
id: Berubah

en: Target entity type
id: Tipe entity target
