Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
