Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Group
oc: Grop

en: Default
oc: Per defaut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Key
oc: Clau

en: Changed
oc: Modificat
