Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Group
pl: Grupa

en: Default
pl: Domyślny

en: Created
pl: Utworzono

en: Key
pl: Klucz

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Target entity type
pl: Typ encji docelowej

en: Plugin ID
pl: ID wtyczki
