Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Key
ta: சாவி

en: Changed
ta: மாற்றப்பட்டது
