Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Group
uk: Група

en: Default
uk: Базово

en: Created
uk: Створено

en: Key
uk: Ключ

en: Changed
uk: Змінено

en: Execution time
uk: Час виконання

en: Plugin configuration
uk: Конфігурація плаґіна

en: Target entity type
uk: Тип цільової сутності

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
