Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Group
vi: Nhóm

en: Default
vi: Mặc định

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Key
vi: Khóa

en: Changed
vi: Đã thay đổi
