Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: Default
fr: Par défaut

en: Created
fr: Créé

en: Key
fr: Clef

en: Changed
fr: Modifié

en: Plugin configuration
fr: Configuration du plugin

en: Target entity type
fr: Type d'entité cible

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
