Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: Key
lv: Atslēga

en: Changed
lv: Labots
