Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: Key
da: Nøgle

en: Changed
da: Ændret

en: Target entity type
da: Entitetstypemål
