Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Group
et: Grupp

en: Default
et: Vaikimisi

en: Created
et: Loodud

en: Key
et: Võti

en: Changed
et: Muudetud

en: Target entity type
et: Olemi sihttüüp

en: Plugin ID
et: Plugina ID
