Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Group
eu: Taldea

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Created
eu: Sortua

en: Key
eu: Giltza

en: Changed
eu: Aldatuta
