Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Group
fa: گروه

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Created
fa: ایجاد شده

en: Key
fa: کلید

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Target entity type
fa: نوع عنصر مرجع
