Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: Default
fi: Oletus

en: Created
fi: Luotu

en: Key
fi: Avain

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Target entity type
fi: Kohde-entiteetin tyyppi
