Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Created
he: נוצר

en: Key
he: מפתח

en: Changed
he: השתנה

en: Target entity type
he: סוג יישות המטרה
