Scheduled Executable (8.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Group
ro: Grup

en: Default
ro: Implicit

en: Created
ro: Creat

en: Key
ro: Cheie

en: Changed
ro: Schimbat

en: Plugin configuration
ro: Configurare plugin

en: Target entity type
ro: Tipul de entitate vizat

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
