Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Message
af: Boodskap

en: View
af: Wys

en: Authored on
af: Geskep op

en: Trigger
af: Sneller
