Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Message
ar: الرسالة

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Recipient
ar: المتسلم

en: Sent
ar: تم الإرسال

en: Condition
ar: شرط

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Changed
ar: تم التغير

en: Offset
ar: الإزاحة

en: About
ar: حول

en: Trigger
ar: المُطلِق

en: Edit %label
ar: تحرير %label
