Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Message
az: Mesaj

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Recipient
az: Alıcı

en: Condition
az: Vəziyyət

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Offset
az: Ofset

en: About
az: Haqqında
