Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Message
bg: Съобщение

en: Label
bg: Заглавие

en: View
bg: Прегледай

en: Recipient
bg: Получател

en: Authored on
bg: Написано на

en: Trigger
bg: Тригер
