Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Message
bs: Poruka

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Authored on
bs: Napisano

en: Trigger
bs: Okidač
