Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Message
ca: Missatge

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Recipient
ca: Destinatari

en: Sent
ca: Enviat

en: Condition
ca: Condició

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Offset
ca: Desplaçament

en: About
ca: Detalls

en: Trigger
ca: Activador

en: Entity Type
ca: Tipus d'entitat

en: Edit %label
ca: Edita %label
