Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (19 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Author
he: מחבר/ת

en: List
he: רשימה

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Message
he: הודעה

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Recipient
he: נמען

en: Sent
he: נשלח

en: Condition
he: מצב

en: Authored on
he: בתאריך

en: Changed
he: השתנה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Trigger
he: גורם מפעיל

en: Edit %label
he: עריכת %label
