Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (19 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: List
ja: リスト

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Description
ja: 説明

en: Edit
ja: 編集

en: Message
ja: メッセージ

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Recipient
ja: 受信者

en: Sent
ja: 送信済み

en: Condition
ja: コンディション

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: Changed
ja: 変更済

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Trigger
ja: トリガー

en: Edit %label
ja: %label を編集
