Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (18 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Message
lv: Ziņojums

en: Label
lv: Etiķete

en: View
lv: Skatīt

en: Recipient
lv: Saņēmējs

en: Sent
lv: Nosūtīts

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: Changed
lv: Labots

en: Offset
lv: Atkāpe

en: About
lv: Par

en: Trigger
lv: Trigeris
