Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ml translation catalogue (12 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: List
ml: പട്ടിക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Message
ml: സന്ദേശം

en: Label
ml: അടയാളം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Recipient
ml: സ്വീകർത്താവ്

en: Condition
ml: അവസ്ഥ

en: Authored on
ml: എഴുതിയ സമയം
