Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (13 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Author
sl: Avtor

en: List
sl: Seznam

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Message
sl: Sporočilo

en: Label
sl: Oznaka

en: View
sl: Prikaži

en: Sent
sl: Poslano

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: About
sl: O modulu
