Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: View
sq: Shfaq

en: Recipient
sq: Marrës

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: About
sq: Informacione
