Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (18 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Author
tr: Yazar

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Description
tr: Açıklama

en: Edit
tr: Düzenle

en: Message
tr: İleti

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Recipient
tr: Alıcı

en: Condition
tr: Koşul

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Changed
tr: Değişti

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: About
tr: Hakkında

en: Trigger
tr: Tetikleyici

en: Edit %label
tr: %label etiketini düzenle
