Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: List
ug: تىزىملىك

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Description
ug: بايانى

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Recipient
ug: قوبۇل قىلغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە
