Scheduled Message Module (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Edit
ur: تدوین

en: Message
ur: پیغام

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Condition
ur: شرط

en: Authored on
ur: تصنیف بر
