Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (17 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: List
id: Daftar

en: Cancel
id: Batal

en: Description
id: Deskripsi

en: Edit
id: Sunting

en: Message
id: Pesan

en: View
id: Lihat

en: Recipient
id: Penerima

en: Condition
id: Kondisi

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: Changed
id: Berubah

en: Offset
id: Letak

en: About
id: Tentang

en: Trigger
id: Pemicu

en: Edit %label
id: Ubah %label
