Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Message
lt: Žinutė

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Recipient
lt: Gavėjas

en: Sent
lt: Išsiųstas

en: Condition
lt: Sąlyga

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Changed
lt: Pakeista

en: About
lt: Apie

en: Trigger
lt: Spragtukas

en: Edit %label
lt: Redaguoti %label
