Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Edit
nl: Bewerken

en: Message
nl: Bericht

en: View
nl: Weergeven

en: Recipient
nl: Ontvanger

en: Sent
nl: Verzonden

en: Condition
nl: Voorwaarde

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Entity Type
nl: Entiteitstype

en: Edit %label
nl: %label bewerken

en: Field map
nl: Veldtoewijzing
