Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Message
ru: Сообщение

en: Label
ru: Метка

en: View
ru: Просмотр

en: Recipient
ru: Получатель

en: Sent
ru: Отправлено

en: Condition
ru: Условие

en: Authored on
ru: Создан в

en: Changed
ru: Изменение

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Trigger
ru: Триггер

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Entity Bundle
ru: Подтип сущности

en: Edit %label
ru: Редактировать %label

en: Field map
ru: Карта поля

en: Add %label
ru: Добавить %label
