Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: List
th: ดูลิสต์

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Edit
th: แก้ไข

en: Message
th: ข้อความ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: View
th: ดู

en: ID
th: ไอดี

en: Recipient
th: ผู้รับ

en: Condition
th: เงื่อนไข

en: Authored on
th: โพสต์เมื่อ

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: About
th: เกี่ยวกับ
