Scheduled Message Module (2.0.0-alpha2) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Author
am: ደራሲ

en: List
am: ዝርዝር

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Edit
am: አርትእ

en: Message
am: መልእክት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Recipient
am: ተቀባይ

en: Condition
am: ሁኔታ

en: Authored on
am: የተደረሰበት ግዜ
